E shtrirë në spital me Ermal Hoxhën pranë, çfarë ka ndodhur me Rezarta Shkurtën?!

175

Rezarta Shkurta është një nga vajzat më të njohura të showbizzit shqiptar. Ajo ndan herë pas herë fotografi në rrjete sociale, ku ndër to janë dhe pamje të punës së saj. Shkurta është mjaft aktive në përditshmërinë e saj edhe në ‘Instagram’, ku publikon momente të ndryshme ashtu siç ka bërë edhe së fundi.

Në fakt pamjet kanë shqetësuar publikun edhe fansat e këngëtares dhe biznesmenes pasi ajo ka treguar se ndodhe e shtrirë në ambientet e një spitali.

Me Ermal Hoxhën pranë duke marrë një serum nuk dihet ende se çfarë problemi shëndetësor ka Rezarta.

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.

Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.