E trishtë në Tiranë/ 40 vjeçarja i jep fund jetës në mënyrë tragjike

159

Policia e Tiranës ka bërë dije se në një ndërtesë të braktisur në Shkozë, është gjetur e vetëvarur  shtetësia Sh.B., rreth 40 vjeçe.

Blutë bëjnë me dije se nga këqyrja paraprake nuk vërehen shenja dhune përveç asaj të shkaktuar nga vetëvarja.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.