Elita Rudi tregon format perfekte trupore vetëm një muaj pas lindjes

74

Elita Rudi mirëpriti fëmijën e saj të dytë me Gjikon në Mars. Moderatorja dhe reperi zbuluan se e kishin quajtur vajzën me emrin Bota, pasi nënkupton gjithçka që vogëlushja është për ta. Ashtu sikurse dhe djalit, Zëri, moderatorja hapi një profil të vogëlushes në rrjete sociale, ku ndan shpeshherë momente të këndshme me të.

“1 javë para lindjes dhe 1 muaj e dy javë pas lindjes”, ka shkruar Elita krahas dy fotove. Kujtojmë që moderatorja është shkëputur nga ekrani prej kohësh pasi zbuloi se është në pritje të fëmijës së dytë me reperin.