Feston datëlindjen, nuk do e besoni sa vjeç mbush Aurela Hoxha sot

242

Aurela Hoxha është një prej emrave të njohur në showbizzin shqiptar. Ajo është shpërngulur prej kohësh në Spanjë ku ka krijuar një jetë të re me partnerin, të cilin e ka mbajtur larg vëmendjes mediatike, mirëpo ditën e sotme ajo ka treguar se është surprizuar në mënyrën më të bukur.

Me rastin e datëlindjes ajo ka marrë shumë buqeta me trëndafila të kuq duke u llastuar kështu me rastin e veçantë.

Për të gjithë ata që nuk e dinë, modelja mbush sot 36 vjeç edhe për hir të së vërtetës nuk e tregon aspak moshën që ka.

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.

Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016