“Fiksim”, reperi shqiptar përfundon në Instagramin e Ellen Degeneres

86

Ellen Degeneres është një ndër moderatoret më të pëlqyera ndërkombëtare, e cila tashmë duket se është “fiksuar” me muzikën shqiptare.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mirza Bico (@ellentvshow)

Në fakt, jo konkretisht me ndonjë këngë shqiptare, por me reperin Don Xhon dhe “freestyle-n” që ai ka bërë në emisionin “Gjoni Black”. Moderatorja ka ndarë në profilin e saj në Instagram videon Don Xhon teksa repon, të shoqëruar me shkrimin: “E fiksuar pas kësaj videoje”.

/Descript.al/