“Fiksimi” i VIP-ave Nusret nën hetim pas videos intime

120

Nusret është kuzhinieri i famshëm me të cilin kanë bërë foto të gjithë VIP-at në botë, duke përfshirë këtu edhe ata shqiptarët. Restorantet e tij janë kthyer në vende luksi që preferohen më së shumti nga personazhet publike, për shkak të mënyrës sesi vetë Nusret sillet me klientët teksa konsumojnë ushqimet e tij.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nusr_et#Saltbae (@nusr_et)

Mirëpo, ndërkohë që emri dhe gjestet e Nusret kanë pushtuar rrjetin duke i dhënë famë, një video e këtij të fundit ka shqetësuar një nga fansat e tij. Në videon në fjalë, Nusret shfaqet duke u hedhur në krevat dhe tregon organet intime. Videoja e publikuar në platformat e tij të rrjeteve sociale me mbi 30 milion ndjekës, është kondsideruar e pa moralshme. Nusret po hetohet nga policia në Dubai për “shkelje të moralit njerëzor”.

/Descript.al/