Fjolla Morina vazhdon të qëndrojë në arrest shtëpie, por me shumë surpriza nga partneri

74

Fjolla Morina së fundmi konfirmoi lidhjen e bujshme me biznesmenin Fisnik Syla. Pas arrestimit të këngëtares në doganë, teksa shoqërohej edhe nga biznesmeni, u bënë një sërë lajmesh për lidhjen e tyre.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

Mirëpo, asokohe, Fjolla deklaroi se Fisniku ishte thjesht një mik i saj dhe këto aludime po i “shkatërronin” familjen. Vetëm pak kohë më vonë, këngëtarja njoftoi se kishte marrë propozimin për martesë në Fisniku dhe tashmë postimet rreth tij janë të shumta.

Teksa ndodhet në arrest shtëpie në Kukës, Fjolla ka publikuar një InstaStory me një buqetë të madhe me lule. “Zemra ime duke më surprizuar çdo ditë,” shkruan Fjolla krahas fotos.

/Descript.al/