FOTO/ Bleona Qereti zhvishet dhe rikthen dilemën e të brendshmeve

298

Bleona Qereti është një nga këngëtaret me origjinë shqiptare e cila prej vitesh është zhvendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe  e ka ndërtuar jetën e saj në atë vend. Krahas muzikës Qereti është fokusuar së tepërmi në fushën e modelingut dhe jo rrallëherë ka marrë vëmendjen me paraqitjen e saj në evente të ndryshme.

Edhe së fundmi ajo është shfaqur tejet joshëse dhe provokuese, ndërkohë që ka ekspozuar linjat trupore.

Në paraqitjen e fundit Bleona ka rikthyer kështu edhe dilemën e të brendshmeve pasi fustani i zbulon edhe pjesët intime, të cilat ajo nuk e ka paska problem t’i ekspozojë dhe këtë e ka treguar jo rrallëherë.

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.

Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.