(FOTO) Gjashtë vite bashkë, Aurela Hoxha prezanton publikisht të dashurin

174

Aurela Hoxha është një prej emrave të njohur në showbizzin shqiptar. Ajo është shpërngulur prej kohësh në Spanjë ku ka krijuar një jetë të re me partnerin, të cilin e ka mbajtur larg vëmendjes mediatike, mirëpo ditën e djeshme me rastin e festës së të dashuruarve modelja ka bërë një përjashtim dhe ka publikuar një fotografi me personin e zemrës.

Çifti shfaqen krahë njëri tjetrit dhe Aurela nuk kurseu as detajet, duke treguar se kanë kaluar plot gjashtë vjet së bashku.

Por mesa duket Hoxha u pendua për postimin që e shoqëroi dhe me një arush dhe e fshiu më vonë. Ajo tregoi se ishte surprizuar me një buqetë të madhe me trëndafila.

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.

Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016