(FOTO) Linda Halimi totalisht e transformuar, tregon të pasmet seksi

107

Këngëtarja e njohur shqiptare Linda Halimi prej vitesh tashmë jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku ka krijuar familjen e saj. Ajo është e martuar me Davon Edwards dhe çifti janë prindër të një vajze të vogël. Linda është shumë e hapur me fansat në rrjetin social ‘Instagram’ ku ju përgjigjet pyetjeve të shumta dhe ndan momente nga përditshmëria e saj.

Së fundmi ajo ka vendosur që të ndajë një këshillë me publikun sa i përket regjimit ushqimor. Teksa pozoi në mënyrë  mjaft provokuese në fotografinë e fundit që ndau në llogarinë e saj ku tregoi të pasmet e formësura, Halimi mori vëmendjen dhe jo pa shkak.

“Tani që kam vëmendjen tënde, thuaj Jo bulmetit”, ka shkruar Linda në mbishkrimin e kësaj fotografie, ku  dha një këshillë për ndjekësit.

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.

Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.