FOTO/Me fizik perfekt dhe të pasmet përpara kamerës, Dhurata Dora shfaqet super seksi

115

Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të dëgjuara dhe më të pëlqyera shqiptare. Ajo ka publikuar mjaft projekte dhe shumë prej tyre janë kthyer menjëherë në hite. Pak kohë më parë artistja ka bashkëpunuar me këngëtarin Azet dhe kanë hedhur në tregun muzikor “Fajet”, këngë e cila ka rezultuar mjaft e suksesshme.

Dora është një nga artistet që i pëlqen të eksperimentojë me pamjen dhe ‘look-un ‘ e saj. Ajo shfaqet gjithmonë mjaft e kuruar dhe me një stil të veçantë. Këtë herë artistja ka marrë vëmendjen me veshjen që ka përzgjedhur, e cila i theksonte format trupore dhe pjesën e pasmeve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora)

Me një kostum rozë që e tregonte mjaft joshëse, Dhurata u komentua së tepërmi nga fansat dhe publiku i gjerë.

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.

Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.