(FOTO) Me këmbë përpjetë, Morena zbulon tatuazhin e saj më të ri

238

Morena Taraku është mjaft e komentuar për linjat e saj trupore dhe fotografitë provokuese që ndan me fansat në rrjete sociale. Ajo nuk nguron të zhvishet përpara kamerës dhe të tregojë asetet që zotëron.

Së fundmi modelja ka vendosur të tregojë në mënyrë mjaft provokuese tatuazhin e ri që ka gdhendur në trup.

Ajo ka postuar tri imazhe duke zbuluar shkrimin në pjesën e pasme të veshit ku shkruhet  fjala “Fantasy”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.

Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.