(FOTO) Me pushime në vendin ekzotik, këto pamje të Alketa Vejsiut do i keni zili!

149

Alketa Vejsiu është një prej moderatoreve shqiptare të cilën jemi mësuar ta shohim mjaft të kuruar dhe me një stil klasik thuajse gjithë kohës. Ajo merr shpesh vëmendjen për paraqitjen e saj, ndërsa së fundmi pas përfundimit të ‘Love Story’ moderatorja ka vendosur që të marrë disa ditë pushimi.

Vejsiu ka ndarë në rrjete sociale disa pamje nga një vend ekzotik, teksa po shijon gjithashtu klimën e ngrohtë dhe një verë të parakohshme.

Alketa ka vendosur që mos ta bëjë publik destinacionin kësaj here, ndërsa nuk dihet sa do të zgjasin ditët e saj të relaksit.

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.

Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.