(FOTO) Ndryshoi sërish pamje, këtë herë Çiljetën nuk do e njihni

118

Këngëtarja e njohur shqiptare Çiljeta Xhilaga eksperimenton shpesh me paraqitjen e saj dhe vendos të ndryshojë ‘look’ shumë shpesh. Ndryshimin kryesor artistja e ka kryer shumicën e rasteve me flokët e saj dhe të njëjtën gjë ka bërë dhe së fundmi.

Pasi u kthye nga brune në bionde, këtë herë Çiljeta është fokusuar tek gjatësia e flokëve duke vendosur që të t’i shkurtojë ato me rritjen e temperaturave.

“Ja i ndryshuam njëherë, se na mbyti vapa”, ka shkruar ajo duke u treguar mjaft praktike për sezonin e verës.

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.

Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.