FOTO/ Pas ndarjes nga Redjan Rraja, Kejvina Kthella prezanton të dashurin e ri

119

Kejvina Kthella është një prej modeleve më të komentuara shqiptare. Ajo ka linja perfekte trupore, të cilat i ekspozon së tepërmi dhe për këtë shpesh merr vëmendjen e mediave rozë. Modelja ka mijëra pëlqime edhe komente të shumta në rrjete sociale, ndërsa shpesh ka qenë në fokus të publikut edhe për jetën private.

Pas ndarjes nga Redjan Rraja duket se Kejvina ka gjetur sërish dashurinë dhe është shfaqur mjaft e lumtur krah një mashkulli, identitetin e të cilit ka vendosur që mos ta bëjë publik.

Krahas mashkullit misterioz Kthella duket e buzëqeshur dhe mjaft e afërt, çka i ka bërë të gjithë të mendojnë se ky është djali që i ka vjedhur zemrën.

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.

Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.