FOTO-Rrëshqet Myslim Murrizi/Kapet me Brisin e Tatimeve dhe nxjerr foton erotike: Dikur e çoje te Rama, tani te Meta…

44772

Deputeti Myslim Murrizi është kapur keq me ish-drejtoreshën e Tatimeve, Briseida Shehaj teksa ka komentuar lëvizjen e saj nga Partia Socialiste drejt Lëvizjes Socialiste për Integrim.

Përmes një postimi në rrjetin e tij social, Facebook, reagimin e tij e ka shoqëruar edhe me një foto erotike duke shkruar se tani bleta punëtore dikur i jepte mjaltë Ramës, tani e çon në kosheren ne Metës.

Postimi në Facebook:

Nje pergjigje per Brisiden famoze ish-drejtoreshen e tatimeve 2013-2017 te rilindjes qe sot eshte konvertuar me klering nen kryetare e LSI

Bleta punetore e Rames qe çon mjaltin ne kosheren e Metes

E “ dashur” Brisi!

Partite e vogla nuk ngjajne me tufen qe je “ zgjedhur” Ti udheheqese dhe nuk kane surratin e partise fole te hajduteve te administrates

Sa per graden time pyet pak me mire ndonje kapterr timin se une kam qene me grade Major ne policine financiare jo tatimore, por Ty Brisi vetem tatimoren mban mend

Pastaj me mire Major ne policin financiare Brisi sesa reçepsioniste ne banke

Per mbiemer Brisi nuk po perpiqem te te huazoj sipas atyre qe ke ndejur ,sepse do te me duhej te permendja gjysmen e mbiemrave te Kombinatit dhe gjithe Kodren e Diellit

Zakonisht nuk replikoj me recepsioniste por ne rrespekt te grades tende si kapterrja e radhes e partise se nje shtepie dhe strehes se hajduteve, po te pergjigjem

Per partine time mos mu ver ne merak se me dobesohesh e shemtohesh dhe pastaj te perzene nga lsi

Kam shume rrespekt per Ju Brisi dhe e vleresoj shume kohen qe harxhuat per te shkruar per mua

Ne nga Myzeqeja per ato qe vleresojme shume themi: marshalla dhe kapim hunden me dore

Suksese ne jete Brisi …………