(FOTO) Super joshëse, Kejvina shfaq linjat perfekte trupore

220

Kejvina Kthella është një prej modeleve më të komentuara shqiptare. Ajo ka linja perfekte trupore, të cilat i ekspozon së tepërmi dhe për këtë shpesh merr vëmendjen e mediave rozë. Ajo merr pëlqime edhe  komente të shumta në rrjete sociale, sidomos në ‘Instagram’. Modelja nuk nguron të tregojë asetet e saj trupore duke u zhveshur dhe duke i postuar pamjet në ‘Instagram’.

Këtë herë ish velina e ‘Xing’ është shfaqur ndryshe. Me një fustan që i theksonte linjat, sa klasik edhe joshës Kthella e krahasoi veten me një panterë rozë.

Këtë periudhë Kejvina është përfolur gjithashtu për jetën e saj private. Mediat shkruan se modelja kishte nisur një romance me këngëtarin, Seven Saraçi por 25 vjeçarja mohoi zërat.

“Jo nuk është e vërtetë, Seveni është bukurosh dhe djalë i mirë. Më ka ndenjur afër atje. Por kaq s’ka pasur gjë më shumë. Jemi shokë të mirë”, ka thënë ajo pak muaj më parë. /Descript.al/