FOTO/ “Të dua shumë”, Adrola Dushi uron personin e veçantë për datëlindje

61

Adrola Dushi është një nga modelet më të suksesshme shqiptare. Ajo po zhvillon karrierën e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe vjen shpesh në Shqipëri, ku nisën dyshimet se mund të kishte nisur një lidhje dashurie. Modelja u përfol se ishte në një romancë me këngëtarin Capital T, mirëpo dyshja kanë mohuar lajmet.

Modelja është e rezervuar sa i përket familjes dhe jetës private, ndërkohë që së fundmi ka vendosur të urojë si rrallëherë mbesën e saj me anë të një postimi në ‘Instagram’.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)

“Happy Birthday Princes Daisy! Syte e tu qe shkelqejne aq shume keshtu dua ti kesh gjithe jeten tende e bukura e halles! Nje zot e di sa shume dashuri marr nga perqafimet e te gjitheve ju! Te do haja Oja shume ❤️”, ka shkruar Dushi krah pamjeve me mbesën e saj. /Descript.al/