Gal Gadot në pritje të ëmbël për herë të tretë

71

Aktorja e njohur Gal Gadot ka ndarë së fundmi lajmin e bukur të shtatzënisë me fansat. E bërë e njohur falë rolit të “Wonder Woman”, Gal është gjithashtu nënë e dy vajzave të vogla.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot)

Teksa ka pozuar krahë tyre dhe bashkëshortit, duke treguar barkun e rrumbullakosur, Gal ka shkruajtur: “Ja ku jemi sërish.” Gjithsesi, aktorja nuk e ka zbuluar ende gjininë e fëmijës që pritet të vijë në jetë.

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.
Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.