Gjirokastër/ Vritet me sende të forta 60-vjeçari, identifikohet viktima dhe autori

198

Një person ka mbetur i vrarë mbrëmjen e sotme në Gjirokastër. Ngjarja ndodhi në fshatin Labovë.

Mësohet se viktimë është Adrea Xhavarra, ndërsa si autor i dyshuar është Jano Koleta.
Mësohet se 60-vjeçari është qëlluar me sende të forta, dhe për pasojë ka ndërruar jetë. Deri më tani nuk dihen shkaqet e krimit të rëndë.