I besoi programin teksa ishte infektuar me Covid-19, Ardit Gjebrea ka diçka për t’i thënë Marsela Çibukaj

1007

Ardit Gjebrea tashmë është shëruar nga Covid-19, mirëpo të dielën e kaluar, moderatori u detyrua t’ia besonte programin disa kolegëve. Gentian Zeneli, Enkel Demi dhe Marsela Çibukaj ishin personazhet që zëvendësuan Arditin tek “E diela shqiptare”.

Pavarësisht se tashmë është shëruar, edhe këtë herë programi u moderua nga të tjerë, por Arditi ka veçuar pikërisht Marselën. “Faleminderit për emocionet që na dhurove”, ka shkruajtur ai në Instagram, duke etiketuar Marselën.

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.
Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.