I fali tradhëtitë e shumta, Cardi B vendos të divorcohet nga Offset!

103

Cardi B dhe Offset kanë rreth 3 vjet martesë si dhe janë prindër të një vajze. Dyshja u përfshinë në një skandal mediatik vetëm disa muaj pas lindjes së vajzës, teksa u zbulua një nga tradhëtitë e Offset.

 

View this post on Instagram

 

Me and my babe 🎀

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on

Asokohe, ata u ndanë dhe u desh që Offset të bënte disa dalje publike në të cilat i “lutej” Cardit për një mundësi të dytë. Pas rikthimit, çifti dukej se po shkonin mjaft mirë dhe e kishin lënë të kaluarën pas.

 

View this post on Instagram

 

Daddy’s Girl

A post shared by OFFSET (@offsetyrn) on

Por, mesa duket, Offset nuk i ka mbajtur premtimet publike që ka bërë ndaj reperes dhe e ka tradhëtua sërish, më sakt e ka tradhëtuar disa herë gjatë martesës së tyre. Për këtë arsye, Cardi ka nisur zyrtarisht procedurën e divorcit si dhe kërkon kujdestari të plotë ligjore për vajzën e tyre. Burime pranë çiftit janë shprehur se nuk ka më asnjë mundësi që ata të ribashkohen dhe e vetmja gjë që mund të ndodhë tani mes tyre, është që procesi i divorcit të realizohet pa u kthyer në një “betejë” ligjore.

/Descript.al/