Infektohet me koronavirus ylli i futbollit brazilian

68

Infektimit me koronavirus nuk i ka shpëtuar as ylli brazilian i futbollit, Ronaldinho.

Ylli brazilian ka kryer tamponin dhe përgjigja ka rezultuar pozitive.

“Jam mirë, nuk kam fare simptoma“, shprehet me anë të një video të postuar në Instagram 40-vjeçari nga Porto Alegre , ish-futbollisti i famshëm i Milanit, Barcelonës dhe PSG.