Ish-kryeministri Sali Berisha infektohet me koronavirus

6188

Burime të sigurta bëjnë me dije për Descript.al se ish kryeministri Berisha është prekur nga COVID-19.

Nuk dihet sesi është gjendja e tij apo se në çfarë rrethanash është infektuar Berisha, duke pasur parasysh se kohët e fundit ai ka qenë shumë i kujdesshëm.

©Copyright Descript.al

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.

Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.