“Ishte e frikshme”, Khloe Kardashian flet pas infektimit me Covid-19

52

Khloe Kardashian u infektua me Covid-19 rreth 3 muaj më parë, por lajmi është bërë i ditur vetëm ditët e fundit, pas trasmetimit të episodit të rradhës të serialit të familjes Kardashian.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Tashmë që lajmi i infektimit të saj ka bërë xhiron e rrjetit, Khloe ka rrëfyer disa detaje nga eksperienca me Covid-19 të cilët e konsideron tepër të frikshme.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

“Ishte e frikshme. Dua të them, është akoma e frikshme, por sidomos atëherë, kur e gjithë bota po mbyllej, dhe ne nuk kishim asnjë informacion, ose ato informacione që kishim ndryshonin çdo ditë. Nuk mund të isha pranë vajzës sime, kjo ishte gjëja më pikëlluese. Gjithsesi tani ndihem shumë mirë dhe po shijoj çdo moment që kaloj pranë familjes, duke u treguar gjithmonë tepër e kujdesshme,” është shprehur Khloe.

/Descript.al/