“Jeta ime”, kush ja shkrep fotografitë Arbana Osmanit që në mëngjes?!

82

Arbana Osmani është pjesë e ekranit dhe gazetarisë shqiptare prej vitesh. Ajo njihet për publikun e gjerë për profesionalizmin dhe përkushtimin e saj në punë, ndërkohë është mjaft e hapur dhe për jetën e saj private dhe ndan shpesh detaje nga përditshmëria e në të njëjtën mënyrë ka vepruar edhe së fundmi.

Moderatorja ka publikuar sot në mëngjes disa fotografi nga ambientet e verandës së shtëpisë së saj dhe ka vendosur që t’i ndajë në rrjetin social ‘Instagram’, duke pyetur fansat se kush mund t’i ketë shkrepur vallë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Menjëherë pasi ndahu pamjet, të shumta kanë qenë edhe komentet e ndjekësve, të cilët i shkruajnë mendimet e tyre, duke nxjerrë si ‘kandidat kryesor’, Jonin, djalin e Arbanës.

Më vonë gazetarja ndau një tjetër fotografi, duke treguar se ka qenë pikërisht i vogli ai që i ka bërë fotos nënës së tij.

“Hajde bëjmë dhe një foto bashkë ma’ se ti kam bërë shumë të bukura ato fotot qëparë” #jetaime, ka shkruar Arbana në postimin pasardhës, duke cituar kështu fjalët e djalit të saj të parë, Jon.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.

Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.