Këngëtarja e njohur humb foshnjën në muajt e fundit të shtatzënisë

42

Christina Perri, këngëtarja e njohur e hitit “Jar of hearts” për fat të keq ka humbur fëmijën që priste të sillte në jetë. Ajo ishte në tremujorin e fundit të shtatzënisë dhe priste të bëhej nënë për herë të dytë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by christina perri (@christinaperri)

“Mbrëmjen e kaluar ne humbëm vajzën tonë. Ajo lindi e heshtur pasi luftoi shumë për të ardhur në këtë botë. Ajo është në paqe tani dhe do jetojë përgjithmonë në zemrat tona,” ka shkruajtur këngëtarja në njoftimin e saj.

/Descript.al/