Kiara Tito bën ndryshimin drastik në pamje

95

Kiara Tito ka vendosur që sezonin e ri ta nisë me një ndryshim mjaft të dukshëm në pamje. Moderatorja, ka vendosur të bëhet brune, pas shumë kohësh që shfaqej në ekran bionde. Duhet thënë se në të dyja rastet, Kiara duket mjaft bukur.

Edhe pse shpesh herë fansat i kritikojnë personazhet kur bëjnë ndryshime të tilla, pasi janë mësuar t’i shikojnë me një stil të përcaktuar, rasti i Kiarës ishte ndryshe.

 

View this post on Instagram

 

Hi loves ❤️

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito) on

Ajo mori mjaft komplimenta dhe pëlqime në postimin e saj, ndërkohë që interesi më i madh i fansave është se kur do të shfaqet sërish moderatorja në ekran. Kujtojmë se Kiara po punonte sezonin e kaluar për të sjellë një program mode, i cili u ndërpre që në fazat e audicioneve për shkak të pandemisë.

/Descript.al/