Klaudia Pepa merr surprizën romantike për datëlindje

176

Balerina e njohur feston sot 28 vjetorin. Klaudia, e cila jeton prej vitesh tashmë në Itali, ka zbuluar surprizën e parë të datëlindjes së saj. Ajo ka postuar disa InstaStory ku ka zbuluar dhomën e gjumit të zbukuruar me tullumbace dhe lule të shumta.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

Sigurisht, as këtë herë, Klaudia nuk e ka zbuluar se kush e ka bërë këtë surprizë. Që prej divorcit nga Albi Nako, balerina është treguar tejet e rezervuar për jetën e saj private, duke u fokusuar në promovimin e projekteve të shumta që ka zhvilluar në Itali.

Ndërkaq kujtojme se përveçse një balerinë shumë e suksesshme, Klaudia këtë vit po realizon edhe një nga ëndrrat e saj më të mëdha pasi ka fituar rolin e protagonistes në një projekt kinematografik.

/Descript.al/