Kujtim Gjuzi mesazh ambasadorit britanik: Faleminderit për përkrahjen që jepni në ringritjen e shtetit të së drejtës në Shqipëri

110

Kryetari i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi, ka falenderuar ambasadorin e Britanisë së Madhe në Tiranë, Duncan Norman, për përkrahjen në ringritjen e shtetit të së drejtës në Shqipëri.

“Falenderim. Shkelqesi ambasador i MBE Z. Duncan Norman. Pranoni falenderimin tone per perkrahjen qe jepni ne ringritjen e shtetit te se drejtes ne Shqiperi vend aleat anetar i Aleances se Atlantikut te Veriut. Ju Faleminderit. Sinqerisht Dv. Deputet Kujtim GJUZI Kryetar “Partia Kombetare KONSERVATORE Albania” shkruan Gjuzi në një postim në rrjetin social “Facebook”.

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.

Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.