Landi përkujton Dr.Florin në ditën e tij të lindjes

95

Ditën e sotme, Dr.Flori do të bënte 42 vjeç. Një prej miqve më të mirë të tij, është Landi Hysi, i cili e kujton gjithmonë me mall.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Roland Hysi (@landifornia)

6 vite pas ndarjes nga jeta të Dr.Florit, Landi ka vendosur ta kujtojë në datëlindjen e tij nëpërmjet një videoje të vjetër. “Jo 15 vjet plako! Jo! Je akoma baba në këtë skenë dhe mungon, jo vetëm ti, por edhe vetë skena,” ka shkruajtur Landi në postimin e tij.

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.
Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.