Mbyllet mbledhja me Bashën/Heshtin kandidatët për deputetë, flet vetëm Xhelal Mziu: Do mbledhim provat për krimet elektorale

338

Ka përfunduar mbledhja e mbrëmjes së sotme mes Lulzim Bashës dhe kandidatëve për deputetë.

Të gjithë anëtarët e PD-së kanë dalë një nga një nga zyrat e Partisë Demokratike, por që shumë prej tyre kanë shmangur kamerat duke mos dhënë asnjë prononcim për mediat.

I vetmi që është ndalur të flasë fillimisht ishte Xhella Mziu. “Do mbledhim provat për krimet elektorale,”– tha Mziu dhe u largua.