Me fotot e ëmbla, blogerja shqiptare jep lajmin e shtatzënisë

81

Blogerja shqiptare Vjosa Muriqi ka ndarë së fundmi me ndjekësit lajmin e ëmbël të shtatzënisë. Vjosa, e cila është nënë e dy vajzave, është në pritje për t’u bërë nënë për herë të tretë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by V J O S A M U R I Q I (@mrs.vjosa)


Lajmin e ka shoqëruar me disa foto profesionale familjare me bashkëshortin dhe vogëlushet e tyre. “Jam shtatzënë! Faleminderit Zot se na gëzove-familja jonë po shtohet,” ka shkruajtur ajo.

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.
Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.