“Më kanë tradhtuar”, Tea flet për lidhjet e mëparshme

52

Tea Trifoni fitoi  vëmendje të jashtëzakonshme pas pjesmarrjes së saj në “Për’puthen”. Më tepër sesa pjesmarrja, ishte skandali i lidhjes së saj me Beartin që e bëri Tean një ndër personazhet më të komentuara në portale.

Tashmë që është ndarë nga Bearti, Tea po shijon disa ditë në plazhet e jugut të Shqipërisë, por duke qenë gjithmonë interactive me fansat. E pyetur nga një ndjekës për marrëdhëniet e kaluara, nëse dikush e ka tradhëtuar, Tea është përgjigjur: “Po, më kanë tradhtuar.” Nuk dihet nëse me këtë përgjigje i referohej Beartit duke zbuluar kështu edhe arsyen e ndarjes së tyre apo jo.

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.
Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.