Mes aludimeve për ndarje, Rita Ora fotografohet me bikini duke shijuar rrezet

116

Rita Ora ka udhëtuar së fundmi drejt Australisë, për të qenë pjesë e jurisë së “The Voice”. Këngëtarja e cila po përflitet prej kohësh për një ndarje me të dashurin e saj, Roman Gavrais, duket se po e shijon jashtmase klimën e vendit.

Ajo është fotografuar teksa bënte plazh me motrën e saj dhe një djalë të panjohur. E veshur me një trupore rozë, Rita duket mjaft në formë.

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.
Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.