“M’ka tha malli”, Arjola Demiri rrëqeth me fjalët nga varri i së ëmës

216

Arjola Demiri është një nga aktoret shqiptare, e  cila u bë e njohur për publikun me rolin e saj si “Xhbanja”  nga seriali ”O sa mirë”. Ajo më pas mori pjesë dhe në ‘I love Tropoja’ ku u komentua për paraqitjen e saj si dhe përshtatjen në rol.

Demiri njihet për thjeshtësinë dhe komunikimin që ka me fansat, ndërsa është tejet aktive në rrjete sociale ku ndan shpesh momente nga përditshmëria e saj. Së fundi ajo ka i ka prekur të gjithë fansat me postimin e fundit që ka ndarë në ‘InstagramStory’.

Demiri ka rrëqethur fansat dhe publikun me një video që ka ndarë nga varri i nënës së saj, e cila është ndarë nga jeta dy vite më parë.

 

“2 vjet pa ty nanë, malli nanë, m’ka tha malli”, ka shkruar aktorja e njohur.

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.

Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016