Modelja e njohur poston fotot seksi vetëm dy muaj pas lindjes

50

Emily Ratajkowski u bë nënë për herë të parë në muajin mars të këtij viti.Modelja 29-vjeçare solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin Silvester, shkruan “Daily Mail”. Sot ajo ka pozuar me bikini për të treguar linjat trupore pas lindjes.

Modelja dukej e mrekullueshme dhe tërhoqin vëmendjen e të gjithëve me arkun e sheshtë dhe të tonifikuar.Në videon prej disa sekondash, që u shpërnda në Instagram, bukuroshja nga Londra shihej me bikini ngjyrë rozë, teksa pozonte mbi një tarracë në New York.