Morena nuk përmbahet, publikon videon sensuale nga dushi

201

Modelja vendosi të ndante disa imazhe të saj të shkrepura teksa pozonte buzë një pishine. E veshur me bikini të zeza dhe me flokë të shkurtra të lëshuara, Taraku tregoi barkun e sheshtë duke mahnitur ndjekësit e saj.

“Ja çfarë do të thotë vera”, shkroi ajo krahas postimit, duke nënkuptuar se trupi i saj seksi është gati për pushimet verore.Pas kësaj, Morena publikoi edhe një video hot në Instastory. Ajo shihet e kthyer me kurriz nga kamera teksa lahet në dush dhe ato që bien në sy janë të pasmet e tonifikuara.