Në një lidhje apo single? Ana tregon statusin pas përjashtimit nga “Për’puthen”

99

Ana Lleshi u përjashtua nga “Për’puthen” pas daljes së fotove intime të saj dhe Arjonit. Mirëpo, ish konkurrentja, ka qenë përgjatë gjithë kësaj periudhe mjaft aktive jo vetëm në rrjete sociale, por edhe në programet e Top Channel.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

Ditën e sotme, teksa u kthente përgjigje disa komenteve në rubrikën “Trotuar” të “E Diell”, Ana është pyetur edhe për statusin e saj. “Më ka thënë i dashuri të them që jam single”, është përgjigjur ajo me humor, duke nënkuptuar që tashmë e ka dikë në krahë.

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.
Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.