Nënë për herë të dytë, Almeda Abazi tregon fizikun e transformuar

196

Modelja shqiptare, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan përjetuan ndjesinë e veçantë në muajin maj të vitit 2019 pasi u bënë prindër për herë të parë. Ish missi shqiptar solli në jetë një djalë, të cillin e pagëzuan me emrin e veçantë Efehan.

Çifti kanë ndarë një tjetër lajm të ëmbël, i cili ka surprizuar jo pak fansat. Me anë të një fotografie në rrjete sociale modelja dhe bashkëshorti i saj aktor treguan pak muaj më parë se do të bëhen prindër për herë të dytë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

Teksa koha kalon, aktorja e modelja nuk ka nguruar të ndajë me publikun format e saj trupore, të cilat sigurisht që kanë ndryshuar totalisht pasi pritjes së ëmbël po i vjen fundi.

Ajo ndau në ‘Instagram Story’, një video ku tregon barkun e rrumbullakosur, teksa e përkëdhel me dorën e saj.

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.
Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.