“Një shtëpi e vogël me qira”, Rozana Radi tregon se nuk jeton ashtu siç e imagjinojnë fansat

201

Moderatorja dhe këngëtarja Rozana Radi ka treguar së fundmi në rrjete sociale një detaj të rëndësishëm nga jeta e saj. Edhe pse për shkak të punës dhe famës së saj ndjekësit mendojnë se Rozana jeton mes luksit të shfrenuar, në fakt ajo bën një jetë mjaft të thjeshtë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🆁🅾🆉🅰🅽🅰 🆁🅰🅳🅸 🥀 (@rozana_radi) on

Nëpërmjet postimit të saj, Rozana ka treguar përse nuk ka blerë akoma një shtëpi të sajën, gjë e cila ishte e papritur për ndjekësit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🆁🅾🆉🅰🅽🅰 🆁🅰🅳🅸 🥀 (@rozana_radi) on

“Unë e dua shumë shtëpine! (më shume më pëlqen të qëndroj në shtëpi se sa të dal mbrëmjeve) Jetoj në një shtëpi të vogël ( me qira ) pranë motres time . Do thoni ju pse se ke blerë një shtëpi? Kam menduar të invesoj paratë që do blija shtëpinë në biznesin tim, por kjo nuk do të thotë që duke qenë se jam me qera mos të kem ambjentin tim që më qetëson,” ka shkruajtur ajo.

/Descript.al/