Oriola Marashi shfaqet joshëse në perëndimin e diellit

255

Modelja, Oriola Marashi ka publikuar fotografi joshëse edhe nga karantina.

Në Instagram, ka zgjedhur t’i ndajë me ndjekësit disa imazhe të shkrepura në perëndim të diellit.

Në veshjen që ka zgjedhur, modelja shqiptare ka treguar këmbët e bukura teksa në duar mban disa lule pranvere.

Oriola, është shfaqur pa makijazh dhe duket krejtësisht natyrale.