Pas ndarjes nga Sara, Atdheu nuk ‘humbet kohë’/ Filmohet duke puthur ish-konkurrenten tjetër të “Për’puthen” (FOTO)

117

Pak ditë më parë, Atdheu konfirmoi ndarjen nga Sara përmes një postimi në Instastory dhe fliste për dikë të cilin dikur e quante vëlla e sipas tij ia ka punuar pas shpine.

Pas ndarjes nga Sara, Atdheu siç duket nuk ka humbur fare kohë dhe ka nisur të afrohet me një tjetër ish-konkurrente të “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj.

Shqipja ka postuar një video në “Instagram”, ku duket nën shoqërinë e Atdheut, i cili i dhuron asaj një puthje duke e lënë të habitur.

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.

Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.