Pas shumë vitesh, Rozana Radi rikthehet tek “Kënga Magjike”

72

Rozana Radi i ka munguar skenës së “Këngës Magjike” prej vitesh, pavarësisht se ka krijuar tekste për kolegët e saj pjesmarrës në festival. Megjithatë, këtë vit, ajo do të plotësojë dëshirën e fansave të saj dhe duket se e ka gati këngën me të cilën do të konkurrojë.

“Kur ma njohe cdo pjese trupi dhe kureshtja ty tu shua.U leshove si nje Ujk per t’me mbytur e lenduar.I semur ti nga uria, neser do kafshosh nje tjeter grua.R.Radi #kengamagjike,” ka shkruajtur Rozana në postimin e saj në Instagram.

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.
Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016.