Publikoi këngën e parë, Elgit Doda dhe Sindi thumbojnë Anën

241

Po, të gjithë e dimë që s’ngeli konkurrent e ish-konkurrent i “Për’puthen” pa bërë një këngë dhe radhën e kishte Ana Lleshi.Dje, ajo bëri debutimin e parë në muzikë, me një projekt ky model kryesor ishte ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Atdhe Xharavina.“Deal” titullohet kënga e saj që në fakt s’është pritur edhe aq mirë nga shqiptarët.

Një pjesë e madhe e publikut i ka vënë në dukje Anës faktin që ajo nuk ka talent, duke e quajtur këngën një dështim.Komentet ishin nga më të ndryshme, ndërsa thumbat në publik nuk i ka kursyer as konkurrentja e “Për’puthen”, Sindi Loçi.“Një minut qetësi për të gjithë industrinë e muzikës.”- shkroi Sindi duke lënë të kuptohet se e kishte drejtpërdrejt me Anën.

Gjithashtu, producenti Elgit Doda ka ironizuar për herë të dytë “këngëtarët” e rinj të “Për’puthen”.Ai ka treguar se vazhdon të mos jetë dakord me këto projekte, teksa shkruan në InstaStory:“Është bërë muzika si zyrë pune, kush ka mbetur pa punë, futi një këngë. Bjere mbarë o Zot!”