Rama-Metës: Kam një lajm të keq për ty

159

Kryeministri Edi Rama, i është kundërpërgjigjur Presidentit Ilir Meta, lidhur me ngërçin e kontrollorëve në Rinas.

“Ilir kam një lajm të keq për ty: Vaksinat vijnë sot dhe fluturimet rifillojnë normalisht nesër! Plani yt me Saliun për bllokimin e vaksinimit e rikthimin e Rrunpallës në prag të zgjedhjeve dështoi!

Dokrrat me reflektime e auditime, vazhdoji me Leshkon dhe Leskon në skutat e OFL!” shkruan Rama.