Rihanna kapet “mat” me partnerin e ri

68

Rihanna dhe Asap Rocky po përfliten prej muajsh për një lidhje. Pas ndarjes me biznesmenin arab, Rihanna u duk gjithmonë e më e afërt me Asap Rocky.

Dyshja së fundmi janë fotografuar nga paparacët teksa shëtisnin, pavarësisht se dy këngëtarët janë munduar të “fshihen” nëpërmjet veshjeve. Riri dhe Rocky njihen prej vitesh, madje kanë disa bashkëpunime bashkë, por kjo është hera e parë që përfliten për diçka më tepër sesa miqësi.

/Descript.al/