Rikthehet Tinka Kurti në kinematografi/ Ja ku do ta shohim aktoren 88-vjeçare

47

Regjisori shqiptar Eduarti Grishaj ka surprizuar të gjithë me një foto rreth një projekti të ri filmik, ku ai shfaqet krahas aktores së madhe shqiptare Tinka Kurti.

Këtë foto ai e ka ndarë me ndjekësat në rrjetin social “Instagram” dhe xhirimet e filmit po bëhen në Theth.

Duke parë dhe komentet e marra, përzgjedhja e aktores 88-vjeçare i ka surprizuar të gjithë.

Po ashtu, Eduart Grishaj është përfolur shumë në media për lidhjen e tij me moderatoren Arbana Osmani. Çifti është dhe në pritje të një fëmije.

View this post on Instagram

New project #sofiafilm @7productions_ 🎬

A post shared by Eduart Grishaj (@eduartgrishaj) on

/descript.al/