“S’do e ndryshoja dot realitetin”, Rozana Radi hap zemrën dhe përlot me fjalët

122

Rozana Radi është një personazhet publikë, e cila pëlqehet së tepërmi për karakterin e saj të sinqertë dhe pozitiv. Ajo ka ndarë shpesh mendime personale, lidhur me kauza të caktuara pa krijuar fasada jo vetëm me fansat e saj por me të gjithë.

Së fundi Radi ka vendosur që të hapë zemrën me fansat, duke ju përgjigjur pyetjeve të ndryshme, ku vëmendjen e ka marrë njëra prej tyre në të cilën Rozana ka treguar se kush janë personat që i mungojnë më tepër.

“Do ta thosha por fatkeqësisht s’do e ndryshoja realitetin. Kam dhe unë pengjet e mia. Jeta më ka mësuar të jetoj me mungesa njerëzisht të dashur”, ka shkruar ajo duke ju referuar ndarjes nga jeta në mënyrë të parakohshme të prindërve.

Ky artikull është i shkruar nga gazetarët e Descript.al, gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.

Shkrimi mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar Descript.al dhe në fund të vendoset linku i burimit, në të kundërt çdo shkelës do të mbajë përgjegjësi sipas Nenit 178 të Ligjit Nr/ 35/2016