“Shoqja e ngushtë” e Jul Dedës feston datëlindjen, aktori e uron me fjalët e bukura

153

“Shoqja e ngushtë” e Jul Dedës ka festuar sot datëlindjen. Aktori i humorit e ka treguar shpesh lidhjen e fortë që ka me familjen, ndaj ditën e sotme nuk mund të  mungonte një urim plot dashuri për mbesën e tij.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Julian Deda (@juldeda)

“Ajo me therret Xhaxha Luli, une e therras Ema xhaxha. Ajo me do shume, une e dua edhe me shume. Ajo ka ditelindjen, une kam gezim.U befsh 100 vjeçe mbesa ime, shoqja ime, zemra ime. Zoti te bekofte moj Ema Deda! Te du fort,” shkruan Juli krahas postimit. E në fakt, dy “shokët e ngushtë” duket se kanë mjaft ngjashmëri në tipare dhe duhet thënë se mbesa e aktorit qenka një yll i vërtetë.

/Descript.al/